AICSI

Italsko-česká Asociace pro rozvoj podnikání pracuje v současné době na prvních a fundamentálních krocích projektů, jejichž výhody budou členové Asociace moci využívat.

 

 

  • AICSI platforma

Věnujeme se vytvoření platformy, která nabídne členům veškerý komfort dnešního online světa. Jedinec či firma bude mít možnost vytvořit si vlastní profil a následně skrze platformu bude moci kontaktovat ostatní uživatele a domluvit si online schůzku. Součástí bude také kalendář plánovaných projektů, na které mohou uživatelé reagovat, zapojit se či zjistit další informace.

 

Díky platformě bude pro firmy jednoduché nalézt podobně smýšlející potenciální partnery a ušetří tím čas a peníze, které by musely mimo platformu investovat do nepřehledného a náročného hledání ve světě reálném.

  • Kulturní spolupráce

AICSI podporuje také kulturní rozvoj, například skrze spolupráci napříč univerzitami.  Plánujeme např. uspořádat výstavy uměleckých oborů nebo poskytnout možnost kooperace italských studentů s těmi českými.

  • Oficiální setkání členů

Mimo aktuální online svět dbáme také na pravidelné setkávání členů, kde můžeme přivítat nové členy, odprezentovat naše současné projekty, ale také prodiskutovat naše budoucí plány.

Doufáme, že na příštím setkáním poznáme právě Vás!