Členové Asociace 

Eng.Co Group

Společnost poskytuje služby optimalizace provozu a projektů, které využívají postupy práce na dálku a digitalizační technologie ke zlepšení efektivity aktiv a kapitálu.

Sinergitaly

Sinergitaly je italské sdružení, které sdružuje společnosti a konsorcia, která chtějí ve světě propagovat svou dokonalost made in Italy.

2VR s.r.o.

Hlavním podnikatelským záměrem je poskytovat kvalitní a komplexní služby v oblasti bezpečnostních systémů na ochranu osob a majetku.

Calvetto - Studio Legale 

Advokátní kancelář Calvetto přímo nebo prostřednictvím svých italských a zahraničních partnerů poskytuje svým klientům právní i mimosoudní poradenství a asistenční služby s cílem maximalizovat poměr nákladů a přínosů své intervence.

Distretto33

DISTRETTO33 je konsorcium společností, které v roce 2009 založila společnost A.I.L. Zaměřuje se na propagaci a rozvoj malých a středních firem, obchodních a servisních činností, profesionálů, provozovatelů v turistickém sektoru, kteří v této oblasti sídlí.

BMLex – Studio Legale Associato Bacchini Mazzitelli 

Spolupráce právníků Cristiana Bacchiniho a Marie Mazzitelli vytvořila firmu s mezinárodním rozsahem, zaměřenou na všechny subjekty působící v různých výrobních odvětvích v Itálii i v zahraničí, schopnou nabídnout právní a soudní pomoc a poradenství.